O mně


 

Studovala jsem na Univerzitě Karlově v Praze obor Sociální práce. Po studiu jsem pracovala v rámci Národního vzdělávacího fondu v Centru pro kvalitu a standardy v sociálních službách (CEKAS). Tady jsem se získala zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých, a vzdělávání v sociálních službách.

Od r. 2010 se věnuji metodě Videotrénink interakcí. Po absolvování dvouletého výcviku jsem na volné noze a nabízím firmám i neziskovkám, školám či rodinám video jako nástroj pro zefektivnění komunikace a zlepšení vztahů.

Metoda Videotrénink interakcí si mne získala především pro svůj důraz na úspěšné momenty v komunikaci. Nadchla mne i síla, kterou videonahrávky mají, možnost vidět na vlastní oči sám sebe v kontaktu s jinými lidmi, vidět, jak moje komunikace druhé ovlivňuje.

Vedle videotréninku také externě učím v Jihlavě na Vysoké škole polytechnické a na Soukromé VOŠ sociální. Dlouhodobě spolupracuji s Denním a týdenním stacionářem v Jihlavě.

Původem jsem z Prahy, ale od r. 2008 bydlím s rodinou v Jihlavě. Mám dvě děti, které mne inspirovaly ke spoluzaložení lesní mateřské školy a posléze montessori školy ZŠ Meruzalka, kde jsem se realizovala především v průběhu rodičovské dovolené.