O mně


Metoda videotrénink interakcí (VTI) si mne získala především pro svůj důraz na úspěšné momenty v komunikaci. Nadchla mne i síla, kterou videonahrávky mají, možnost vidět sám sebe, a to, jak moje komunikace ovlivňuje  druhé.

Metodě  VTI se věnuji od roku 2010 kdy jsem započala svůj výcvik a od r. 2013 jsem akreditovanou videotrenérkou. Jsem také členkou výkonného výboru české asociace videotrenérů SPIN, z.s. (spin-vti.cz)

Studovala jsem na Univerzitě Karlově v Praze obor Sociální práce. Po studiu jsem pracovala v rámci Národního vzdělávacího fondu v Centru pro kvalitu a standardy v sociálních službách (CEKAS). Tady jsem se získala zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých, a vzdělávání v sociálních službách. Spoluzaložila jsem a několik let vedla občanské sdružení Montessori Jihlava a Děti a stromy, v rámci kterých jsme v Jihlavě otevřeli školku a posléze i školu. Pod spolkem Jihlava mluví o vzdělávání pořádáme od r. 2013 konference pro rodiče a učitele o inovacích a dobré praxi ve vzdělávání.

Vedle práce na volné noze externě učím na Vysoké škole polytechnické Jihlava předmět Videotrénink interakcí  (katedra sociální práce) a dříve i na Soukromé VOŠ sociální předměty Pedagogická komunikace a Osobnostně sociální rozvoj (obor Předškolní a mimoškolní pedagogika).

Spolupracuji či spolupracovala jsem např. s těmito organizacemi: Centrum pro terapii autismu – práce s rodinami, ZŠ ScioŠkola Jihlava, MŠ Měřičkova Brno, ZŠ Uhříněves Praha, ZŠ Hučák Hradec Králové, Denní a týdenní stacionář Jihlava, Domov Kamélie Křižanov, Vysočina Education, Azylový dům Jihlava, Domov Háj Ledeč nad Sázavou, SAS pro rodiny s dětmi Charita Pelhřimov, MŠ U Tří Veverek Hradec Králové, LMŠ Hájenka Jihlava.

Původem jsem z Prahy, ale od r. 2008 bydlím s rodinou v Jihlavě.